„Nutraukti reklamos kampaniją, norint sutaupyti pinigų – tai tas pats, kas sustabdyti laikrodį, norint sutaupyti laiko.“
E. McKenzie, rašytojas.
Kontaktai
E-mail: info(@)reklama-internete.net
My status
skelbimų talpinimas, reklaminis lapas, Google AdWords, SEO, svetainių kūrimas, web dizainas, web programavimas, banerių kūrimas, įmonės pristatymas Facebooke
Valid HTML 4.0 Transitional
PagrindinisBanerių kūrimas ir įdėjimas → Banerių kūrimas

BANERIŲ KŪRIMAS:

 • Mes kuriame dviejų tipų banerius:
  1) statitinius, neanimuotus;
  2) dinaminius, animuotus.

 • Statinis baneris - tai nejudantis, paveikslėlio pavidalo reklaminis skelbimas internete, kurį paspaudus atidaroma Jūsų įmonės interneto svetainė. Jis kuriamas Photoshop, CorelDraw, ImageReady programomis.

 • Dinaminis baneris - tai animuotas paveikslėlis su judančiu vaizdu. Dinaminiai baneriai gali būti kuriami .gif arba .swf formatu.
  Baneris .gif formatu yra paprastesnis, judančio vaizdo siužetas yra trumpas ir nesudėtingas, tačiau ir jis gerai patraukia klientų akį.
  Baneris .swf formatu kuriamas Flash technologijos pagalba, jame rodomas filmukas turi ilgesnį ir sudėtingesnį siužetą.

 • Kaip vyksta mūsų su Jumis bendradarbiavimas:
  1. Mes su Jumis detaliai aptariame Jūsų poreikius, banerio tikslus, patalpinimo vietas, informaciją, kurią norėtumėte įtraukti į banerį ir kitas svarbias sąlygas. O galbūt jau turite įdėją banerio siužetui?
  2. Jeigu įdėjos dar neturite, mes pateikiame Jums 3 siužeto idėjas su preliminariais banerių eskizais.
  3. Jūs išsirenkate vieną idėją, pagal kurią mes kuriame banerį ir pristatome Jums galutinį variantą.
  4. Jeigu norėtumėte reklamuotis reklaminių skydelių pagalba, bet nežinote, kur - kreipkitės į mus, mes teikiame ir banerių įdėjimo paslaugas.

 • Kurdami visų tipų banerius mes atsižvelgiame į konkretaus portalo, kuriame planuojama jį patalpinti, techninius reikalavimus. Taip pat galime pritaikyti banerio dizainą prie Jūsų interneto svetainės, firminio stiliaus ar banerio patalpinimo portalo dizaino.